OZVUČENÍ A OSVĚTLENÍ AKCÍ

Naše firma rozváží jídlo do celého okolí Ostravy a Opavy a má ještě volnou výrobní kapacitu.

Osvětlení

Nabízíme osvětlení pro vaši akci a to od základního nasvícení až po předem připravenou show s otočnými hlavami a různými světelnými a jinými efekty laserové show, stroboskopické show, pěnové dělo, ski rose a podobně. Naše společnost používá zařízení od výrobců světových značek jako MA-Lighting, ROBE, Martin, SGM, RAM-Lighting apod.
Naše společnost se také zabývá návrhy (s možností PC vizualizace), projekty a realizací speciálních světelných a laserových show (nasvícení náměstí, objektů, interiérů budov, divadelních představení a podobně)

Ozvučení

Kvalitně ozvučíme všechny typy kulturních,společenských a sportovních akcí od 50 do 10 000 lidí, včetně speciálních zvukových instalací dle vašeho přání. Naše společnost využívá aktivní zvukovou aparaturu od italské firmy RCF,která je výrobcem špičkových reproduktorů, používaných v mnoha systémech po celém světě.

Prodej, poradenství, servis a instalace zvukových systémů, světel a světelných efektů

Naše společnost Vám rovněž odborně pomůže vyřešit problematiku ozvučení a osvětlení barů, restaurací, klubů, diskoték, sálů či konferenčních místností. Navrhneme a nainstalujeme vám zvukové a světelné vybavení podle vašich představ.

Pódia

Postavíme vám podium dle vašich požadavků i v náročnějších terénech.
Konstrukce a zastřešení:
Jsme vlastníky mobilního střešního systému Ground Support o rozměrech 10×8 a 12×10 metrů.

KONTAKTUJTE NÁS